Solarium wyszczupla


Administrator

Dodano: 23:04 7 lutego 2008
Aktualizowano: 09:07 3 października 2013
Źródło:

Mówi się, że solarium wyszczupla :
Jeśli masz pulchny brzuszek, fałdki, boczki, lub inne miejsca pokryte nadmiernie tłuszczykiem solarium pomoże ci delikatnie wyretuszować twoje ciało. Każde ciałko opalone wygląda atrakcyjniej i szczuplej. Na brązowej skórze o wiele mniej widać niedoskonałości niż na bladej. Jeśli chodzi o cerę, zaczerwienienia oraz kreseczki od fałdek, są one delikatnie wyretuszowane po kilku wizytach w solarium.

Solarium to kwestia gustu :
Oczywiście opalenizna to kwestia gustu. Jednemu się ona podoba, a innemu nie. Mimo iż generalnie lekka opalenizna niweluje niedoskonałości naszego ciała i sprawia że jest ono bardziej apetyczne, to znajdą się na pewno jej zagorzali przeciwnicy.

Mimo korzyści nie można przesadzać :
Nie można popaść w słoneczny nałóg, gdyż nadmierne nasłonecznianie się lampami, którymi dysponują solaria nie jest zdrowe. Dla tego apelujemy do Państwa o rozwagę i rozsądek.

Po i przed solarium :
Po solarium jak i przed powinniśmy użyć kremów. Przed powinien być to krem osłonny. Po zaś krem łagodzący oparzenia, gdyż skóra po takim zabiegu jest po prostu poparzona.

Opalanie na solarium, a ciąża :
Podczas ciąży powinniśmy zastępować opalanie w solarium naturalnymi promieniami słonecznymi, gdyż dostarczają one prowitaminy D, oraz wpływają korzystnie na kościec.

Opalanie, a karmienie piersią :
Nie ma jakiś szczególnych przeciwwskazań by korzystać z solarium podczas karmienia (oczywiście nie dosłownie „podczas”). Dobrze przykryć jednak piersi, gdyż sutki w okresie karmienia są bardzo przeciążone i nie powinno się ich narażać dodatkowo na oparzenie.

Podziel się ze znajomymi