Słabe nasienie


Administrator

Dodano: 12:12 12 czerwca 2008
Aktualizowano: 12:58 4 lipca 2012
Źródło:

Jeśli twoje nasienie jest za słabe, plemników jest zbyt mało by doszło do zapłodnienia to koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem by poprawić swoje wyniki, zwiększyć ilość spermy i by zamienić obecne słabe nasienie w mocne i zdolne do prokreacji.

Ziołowy środek Maxatin
Powyżej znajduje się reklama sklepu, w którym możesz kupić środek na słabe nasienie: „Maxatin”). Maxatin to innowacyjny suplement sprawiający, że twoje osłabione nasienie znów stanie się mocne, gęste i będzie go znacznie więcej. Mocniejsze nasienie znacznie ułatwi Ci zapłodnienie, a do tego poprawi wiarę w samego siebie. Poczujesz się znacznie lepiej i bardziej męsko.

Przykładowe słabe wyniki, po wykonaniu badania nasienia
Przedstawione wyniki nadają się jedynie do zapłodnienia in vitro. W takim przypadku często polecanymi środkami mogą być preparaty mineralno ziołowego pochodzenia takie jak: maxatin, androvit oraz salfazin.
Ilość plemników (milionów / mililitr): 10,00
Ruchliwość plemników w %: 10,00
Wynik (A): 0,00
Wynik (B): 5,00
Wynik (C): 5,00
Wynik (D): 90,00
Ilość plemników prawidłowych: 20,00
Ilość plemników patologicznych: 80,00

Powtórz badanie nasienia po 14 dniach
Jeśli twoje plemniki są słabe i wyszło Ci to w teraźniejszym badaniu, to powtórz badanie koniecznie za minimum 14 dni. Różne sytuacje mogą spowodować chwilowy spadek formy twojego nasienia. Nie załamuj więc rąk od razu, zacznij prowadzić higieniczny tryb życia (chyba że już taki prowadzisz) i koniecznie powtórz badania. Następnym razem wyniki mogą być dużo lepsze. Jeśli kolejne wyniki utrzymają Cię w przekonaniu, że twoje nasienie jest słabe, musisz podjąć leczenie.

Podziel się ze znajomymi