Impotencja – mocy przybywaj!

Dodano: 08:24 8 lipca 2008
Aktualizowano: 10:34 4 lipca 2012
Źródło:

Noce pachnące jaśminem, srebrny Księżyc na tle palm i plaża pełna rozgwiazd… Wydawałoby się, że takie pejzaże sprzyjają erotyce, a tu… problem z erekcją! Cóż, wtedy trzeba przywołać… Moc! Problemy z impotencją są coraz częstsze, jej objawy upokarzające, jednak leczenie może być bardzo skuteczne.

Zapracowanym mężczyznom często trudno się odnaleźć w urlopowej rzeczywistości. Nadmiar luzu, wolnego czasu jakby ich jeszcze bardziej stresował! Wszystko dla nich dzieje się zbyt wolno-nie mają pojęcia jak zarządzać własną życiową energią!
Panowie którzy na co dzień są menadżerami, balansują na granicy ryzyka, wydatkują wielkie ilości energii-nie ma-jak na ogół nawyku dbania o psychobiologiczną odnowę. Specyfiką pracy jest konieczność podejmowania iluś tam trudnych decyzji dziennie, co szalenie obciąża psychikę. Nic dziwnego, że taka osoba, kiedy już znajdzie się w scenerii kompletnego luzu i relaksu (np. na wczasach) cierpi ogromnie, nie wiedząc czym zająć sobie głowę. Bo w stanie nieustannej mobilizacji organizm wyłącza te funkcje, które służą regeneracji i odpoczynkowi, więc kiedy jest okazja do relaksu-organizm nie wie, jak tego dokonać, jest nadal „nakręcony” do walki i działania.

Co więc czeka zestresowanego człowieka na urlopie? Zaburzenia snu, niemożność „wyłączenia” się, brak apetytu lub nadmierny apetyt oraz wielkie kłopoty z potencją -brak zainteresowania seksem lub przy „normalnym” lub podwyższonym nawet libido-zaburzenia erekcji. Co ciekawe, zaburzenia erekcji dotyczą głównie mężczyzn młodych, bardzo aktywnych, a przyczyną „łóżkowej niedyspozycji” jest właśnie nadmierne napięcie, stres i przepracowanie oraz stosowanie używek (alkohol,kofeina,nikotyna)…

Wzwód – cud

Funkcjonowanie męskiego układu płciowego zależne jest od wielu czynników, a sam mechanizm wzwodu, nazywany przez niektórych inżynierów najbardziej niesamowitym mechanizmem w przyrodzie, wymaga prawidłowego współfunkcjonowania układu: nerwowego, krążeniowo-naczyniowego oraz hormonalnego. Zaburzenia któregokolwiek obszaru mogą być przyczyną kłopotów właśnie za wzwodem.

Mocy -przybywaj!

Jeśli więc mamy przy sobie na wakacjach swoją ukochaną kobietę, z którą chętnie byśmy się zbliżyli, ale „coś” nie pozwala naszemu organizmowi sprawnie funkcjonować w dziedzinie erotyki – to musimy przede wszystkim przełączyć organizm na stan relaksu, wyłączyć telefon i zacząć myśleć o rzeczach bardziej przyziemnych, niż biznes i zarządzanie. Kolejny krok to chwycenie się stymulatora: może nim być romantyzm otoczenia (kwiaty, świece, muzyka) lub afrodyzjaki-zarówno z pożywienia (słynne ostrygi czy karczochy) albo preparaty stymulujące, do nabycia w aptece bez recepty. Mają one postać miejscowych kremów czy żeli stymulujących oboje partnerów (i poprawiających erekcje), albo preparatów doustnych, sporządzonych przeważnie na bazie roślinnych wyciągów, od wieków stosowanych w ludowej medycynie do poprawiania seksualnych możliwości mężczyzny. To jest ta Moc która może przybyć – i nie zawieść…

Podziel się ze znajomymi