Produkty z diety Dukana dostępne w Polsce

dukanko1


Administrator

Dodano: 08:15 19 października 2012
Aktualizowano: 09:32 23 lipca 2013
Źródło: www.mojbutikdietydukana.pl

Autor popularnej diety białkowej Dr Pierre Dukan kolejny raz ułatwia odchudzanie. Aby utrzymanie diety było jeszcze prostsze i bardziej przyjemne, stworzył całą gamę produktów, które pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Artykuły dostępne są już na polskim rynku za pośrednictwem strony internetowej www.mojbutikdietydukana.pl

Na stronie coachingowej Dr Dukana www.dietadukan.pl (spersonalizowany coaching dietetyczny) znajduje się zakładka do sklepu doktora Dukana, czyli na stronę www.mojbutikdietydukana.pl. Wśród produktów proponowanych na stronie sklepu znaleźć można otręby owsiane i pszenne, suplementy diety, naturalne aromaty spożywcze oraz zdrową żywność dietetyczną. Dodatkowo dostępne są też autorskie książki doktora Pierre’a Dukana. Wszystko po to, aby odchudzanie nie było monotonne.

GRUPY PRODUKTÓW DIETY DUKANA:

Otręby

Otręby to nieodzowny składnik diety Dukana. Spożywane w postaci naturalnej lub połączone z innymi produktami spożywczymi, codziennie sprzyjają utracie wagi dzięki ich unikalnym aspektom dietetycznym. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza otręby owsiane, cenione za swoje właściwości obniżające poziom cholesterolu (serce) i cukrów prostych (cukrzyca) w organizmie. Pęczniejąc w żołądku dają uczucie sytości, a ich lepkość umożliwia przyczepianie się do znajdujących się w jelicie cienkim kalorii i wydalanie ich z organizmu. Najlepsze dla zastosowania medycznego są otręby zdefiniowane wskaźnikiem M2bisB6®, charakteryzujące się średnim stopniem rozdrobnienia i dokładnym oddzieleniem otrąb od mąki.
Otręby owsiane Dieta Dukana®, cena: 11,70 pln.

Suplementy diety

Strona internetowa sklepu Dr Dukana oferuje pełną gamę naturalnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. Wśród nich znajduje się również produkt idealny na zbliżające się zimowe dni. Uniwersalny suplement wielowitaminowy Vitaminans został stworzony, by wspomagać długotrwałe diety odchudzające. Dostarcza organizmowi odpowiednich dawek witamin C, B3, B6, B12 i minerałów wystarczających, aby zmniejszyć uczucie zmęczenia oraz fizycznie i intelektualnie ożywić organizm.

Dodaje energii i wspomaga koncentrację. Wystarczy jedna tabletka, by być pewnym, że nasz organizm otrzyma zalecaną dzienną dawkę wszystkich witamin, minerałów i mikroelementów.
Vitaminans, cena: 25,10 pln

Aromaty spożywcze

Przepyszne desery w końcu bez kalorii! Aromaty Dr Dukana nadają smak potrawom i umożliwiają osobom odchudzającym się delektowanie się ich ulubionymi deserami bez obaw. Oferowane są w czterech kategoriach smakowych: słodkie, słone, owocowe i aromaty alkoholi. Wśród najpopularniejszych znajdują się m.in.: czarna czekolada, malina, nugat i aromat białego rumu. Dodatkowo na stronie butiku można znaleźć aromaty do tej pory niespotykane w Polsce, jak aromat roztopionego masła czy tarty cytrynowej z bezą.
Aromaty spożywcze, cena: od 23,10 pln do 37,30pln.

Ponadto na stronie sklepu Dr Dukana www.mojbutikdietydukana.pl znajdziemy szereg innych produktów, które uatrakcyjnią codzienną dietę. Bogate w błonnik ziołowe herbatki w pastylkach czy odtłuszczone kakao zawierające 3 razy mniej tłuszczu niż tradycyjne kakao w proszku to tylko niektóre z nich. Dodatkowo autorskie książki Dr Pierre’a Dukana oraz przepisy na przepyszne dania z diety białkowej skutecznie pomogą nam w walce ze zbędnymi kilogramami.

Podziel się ze znajomymi