Katar? Stop!

tcuxlRg875z4060DG5psGTK1TUa501.jpg


Administrator

Dodano: 09:54 10 października 2012
Aktualizowano: 09:56 10 października 2012
Źródło:

Katar może uprzykrzać życie bez względu na porę roku i pogodę. Gdy za oknem jest zimno, często pojawia się, towarzysząc przeziębieniom. W cieplejsze dni męczy on alergików, przeszkadzając w normalnym funkcjonowaniu. Na szczęście jest na to ratunek – leki Acatar. W zależności od preferencji możemy wybrać: tabletki Acatar Acti-Tabs przynoszące ulgę od kataru na długi czas lub Acatar aerozol do nosa – w formie wygodnego sprayu, który szybko hamuje katar i udrożnia nos.

Katar jest uciążliwy, ogranicza możliwość odbierania bodźców ze świata, czyni człowieka rozdrażnionym lub zmęczonym, odbiera radość codziennych czynności i możliwość efektywnej pracy. Odbiera też poczucie pewności siebie i negatywnie wpływa na wizerunek. Dolegliwość ta jest tylko pozornie niewielka, bo w rzeczywistości wielce dokuczliwa. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć odpowiedni środek, który pozwoli podjąć walkę i przejąć kontrolę nad katarem.

Acatar Acti-Tabs to jeden z najbardziej cenionych produktów z portfolio marki Acatar w 2012r. został ponownie wprowadzony na rynek. Już jedna tabletka pomaga usunąć katar bez względu na jego przyczynę. Acatar Acti – Tabs hamuje katar, udrożnia nos oraz walczy ze stanem zapalnym śluzówki nosa, zapewniając pełną kontrolę nad katarem… i to na długo.

Zawarta w leku pseudoefedryna hamuje katar, zmniejsza obrzęk i uczucie zatkanego nosa, a triprolidyna zmniejsza kichanie, świąd nosa.

Przyjmowanie leku jest bezpieczne, a z uwagi na formę tabletki także bardzo dyskretne.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka, co 6 do 8 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż
4 tabletki na dobę. Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.

ACATAR aerozol do nosa – Szybka kontrola nad katarem!
Niezależnie od przyczyny katar sprawia, że czujemy się niekomfortowo, tracimy pewność siebie, i wolelibyśmy zaszyć się
w domowym zaciszu. Jednak najczęściej jest tak, że właśnie wtedy musimy uczestniczyć w ważnym spotkaniu czy innym, istotnym dla nas wydarzeniu. Wówczas potrzebujemy leku, który jest szybki i niezawodny, dzięki któremu odzyskamy pewność siebie i dobre samopoczucie.
Na uciążliwy katar firma USP Zdrowie rekomenduje lek Acatar aerozol do nosa. Jest on niezawodny, gdy liczy się szybkość działania i precyzja. Szybko zmniejsza katar, udrożnia nos i ułatwia oddychanie, jest przyjazny dla nosa, dzięki zbliżonemu do śluzówki pH. Działanie leku rozpoczyna się w ciągu 5-10 minut po podaniu i utrzymuje się przez 12 godzin.
Substancja czynna zawarta w leku Acatar aerozol do nosa (Oksymentazolina) zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i hamuje nadmierne wytwarzanie wydzieliny, udrożnia nos, ułatwia oddychanie.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: po jednej dawce leku Acatar do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: po jednej dawce leku Acatar do każdego otworu nosowego 2 razy na dobę.

Podziel się ze znajomymi